Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Stary Wiec - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kilara

Przyjaźń(Stary Wiec + 25 km)

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Inwestycja budowlana przy ulicy Spacerowej w Przyjaźni! Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, w stanie deweloperskim, oddawany do użytku w 2022 roku oraz w III kwartale 2023.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1500 m - Rokocin | spokojna okolica, szybki dojazd do miasta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m w miejscowości Rokocin, zaledwie 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m Miradowo | pozwolenie na budowę | cisza, natura, duży potencjał | Możliwość dzierżawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dąbrówka(Stary Wiec + 24 km)

697 000 zł127 m² 5 488,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 122 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: siedlisko o powierzchni 4.122 m2, położone w miejscowości Dąbrówka, gmina Starogard Gdański. Wyjątkowa lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Pinczyn

Pinczyn(Stary Wiec + 15 km)

529 000 zł182,44 m² 2 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w miejscowości Pinczyn. Budynek projektu archon, posadowiony na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł982 m² 224,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Przyjaźń Zapraszamy do składania ofert zakupu nieruchomości gruntowej. Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładnie położona działka budowlana 93/15 o pow. 982m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Soroki

Łapino(Stary Wiec + 24 km)

1 168 400 zł178 m² 6 564,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Atuty: możliwość wyboru designu schodów w różnych wariantach w cenie, taras widokowy w cenie, 178 m2 dom + działka 688 m , dojazd do Gdańska nową droga s6, wysokość garażu 3.0.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Czapielsku - natura na wyciągnięcie ręki, miasto tuż obok. Szukasz idealnego balansu między sielskim spokojem a bliskością aglomeracji? Ta oferta w sercu gminy.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 400 zł44 200 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Na sprzedaż działka rolna w malowniczej kaszubskiej wsi. Dookoła łąki, jeziora i lasy - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł15 813 m² 22,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna inwestycja! Urokliwa działka położona na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Stary Wiec,pomorskie

949 000 zł35 000 m² 27,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka 3,5 ha z potencjałem - Stary Wiec, woj. pomorskie Cena: 999 000 zł Powierzchnia: 35 000 m (3,5 ha) Rodzaj działki: budowlano-rolna Media: kanalizacja na działce,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij