Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stary Wiec - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Jodłowno

Jodłowno(Stary Wiec + 18 km)

1 990 000 zł38 151 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów, - spokojna i cicha okolica, - duża działka z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Buszkowy(Stary Wiec + 18 km)

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Lokalizacja Malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Połęczyno

Połęczyno(Stary Wiec + 15 km)

210 000 zł3 348 m² 62,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu lasów około 40 minut od centrum Gdańska zalety - warunki zabudowy - cisza - spokój - brak sąsiadów w bezpośredniej bliskości Działka położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Połęczyno

Połęczyno(Stary Wiec + 15 km)

116 380 zł1 058 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam malowniczą, piękną, dużą działkę (1058 m2) w zacisznym, spokojnym miejscu, z dala od głównej drogi przejazdowej. Działka znajduję się blisko centrum Połęczyna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Trąbki Małe(Stary Wiec + 20 km)

493 000 zł4 107 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, słoneczna działka z pozwoleniem na budowę- trąbki Małe! Możliwość podziału! lokalizacja: nieruchomość położona w Trąbkach Małych - miejscowości ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kościerzyna

Szydlice,Kościerzyna(Stary Wiec + 23 km)

3 069 300 zł2 361 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Narożna lokalizacja - działka położona na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kleszczewko

Kleszczewko(Stary Wiec + 25 km)

599 000 zł2 996 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2996 m , położona niedaleko lasu w miejscowości Kleszczewko, 5 km od centrum Pruszcza Gdańskiego, 16 od centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Obozin

Obozin(Stary Wiec + 14 km)

265 000 zł3 299 m² 80,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki- obozin, gm. Skarszewy Na sprzedaż atrakcyjna duża działka budowlana o powierzchni 3299 m , położona w spokojnej miejscowości Obozin, gmina Skarszewy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Przyjaźń(Stary Wiec + 25 km)

449 000 zł1 821 m² 246,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka! Przy lesie! Spokojna okolica! Przyjaźń! lokalizacja: działka położona jest w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Czapielsk

Czapielsk(Stary Wiec + 21 km)

350 000 zł1 170 m² 299,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (wydana decyzja o warunkach zabudowy) o powierzchni 1170 m2, położona w miejscowości Czapielsk, na rozbudowującym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Stary Wiec,pomorskie

949 000 zł35 000 m² 27,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka 3,5 ha z potencjałem - Stary Wiec, woj. pomorskie Cena: 999 000 zł Powierzchnia: 35 000 m (3,5 ha) Rodzaj działki: budowlano-rolna Media: kanalizacja na działce,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij